Login: Zapamiętaj
Hasło:

Gdzie expić, jak skillować? [knight]
Zapytaj lub pomóż komuś udzielając odpowiedzi!
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 159
Level: 18
Data dołączenia: 28.10.2012

Ziomek ze Dzielni
Profesja: Elite Knight
Level: 156
Osiągnięcia: 181
Serwer: Nerana
Liczba postów: 125
@zkibwoy

Mógłbyś podać więcej szczegółów jak expiłeś na Hive ? Która wieża, który poziom, jakim stylem, po ile biłeś mobów ? Bo z tego co piszesz to bardzo ciekawy exp/h miałeś jak na taki lvl. I czy ten exp z premium czy bez ?
05 sierpnia 2013 godz. 17:46:38
Cytuj Podziękowali: walex
Ikona  #
OFF
Exp: 117
Level: 15
Data dołączenia: 26.02.2011

Postać usunięta.
Liczba postów: 13
Level 32
Skile 76/70 (skiliuje caly czas)
Pacc:Tak
Eq:rh,dms,zao legi,mms k axe
Kasy mam raczej duzo chodzi mi o to zeby jak najszybciej wbic 50 lvl
06 sierpnia 2013 godz. 00:23:57
Ikona  #
OFF
Exp: 111
Data dołączenia: 04.07.2013

Krzychuniu Kysu
Postać: Krzychuniu Kysu
Profesja: Knight
Level: 100
Osiągnięcia: 54
Serwer: Guardia
Liczba postów: 14
Apo calypto napisał(a):
Level 32
Skile 76/70 (skiliuje caly czas)
Pacc:Tak
Eq: rh,dms,zao legi,mms k axe
Kasy mam raczej duzo chodzi mi o to zeby jak najszybciej wbic 50 lvl

Ja na twoim lvl robiłem wszystkie możliwe taski. Możesz próbować małpy, cyclopy na mistrock, mino darashia, chociaż często zajęte. Jeśli chcesz wastować to chyba jedynym wyjściem będą dragi.

Czarowski napisał(a):
Level: 41
Skille: 74/69
Pacc: tak
Eq: vampire shield, bright sword, crown_armor, zaoan legs, platinum amulet, leather boots, crusader helmet
*Pieniądze jakie możesz poświęcić: 0gp
*Dodatkowe informacje: potrzebuje expowiska do lvl 60 z dobrym expem i zeby dobrze zarobic

Jedyne takie miejsce gdzie nic nie inwestujesz a zarabiasz to dark magiciany i Apprentice exp do 70k/h, kasy dużo, potki lecą więc nic nie tracisz, jak nie to z mino darashia z lootbagiem - ze skórek już sporo zarobisz. Jeśli wziąłeś task to i z bossa. No może średni czy mały camp barbarianów, nie byłem tam dawno więc Ci nie doradzę. Tyle tylko mi przychodzi do głowy.

Dorzucę pytanie od siebie

Level: 87
Skille/magic level: 91/88/7
Pacc: Tak
Eq: mpa, zao legi i helmet, mms, magic sword, ornamented brooch, draken boots
*Pieniądze jakie możesz poświęcić: 50k
*Dodatkowe informacje: szukam średniego lub niskiego expa gdzie mógłbym zarobić trochę, gram na non-pvp, więc dużo miejsc jest zajętych. Zbieram wszystkie itemy addonowe, więc z nich pieniążków nie wyciągnę.
06 sierpnia 2013 godz. 10:12:52
Edytował kysu91
06 sierpnia 2013 godz. 10:16:02
Ikona  #
OFF
Exp: 37
Level: 9
Data dołączenia: 25.06.2013

Armin the Rooker
Profesja: None
Level: 37
Osiągnięcia: 9
Serwer: Saphira
Liczba postów: 5
Level : 58
Skille : 71/67
Pacc : tak
Eq: RH, Knight armor, tower shield, relic sword, zao legs, bohy.

Potrzebuje sporo gotówki by szybko uzbierać na eq.
06 sierpnia 2013 godz. 10:40:16
Ikona  #
OFF
Exp: 32
Level: 8
Data dołączenia: 20.04.2011

Vaerus
Postać: Vaerus
Level: 55
Osiągnięcia: 7
Serwer: Nerana
Liczba postów: 3

Czarowski napisał(a):
Level: 41
Skille: 74/69
Pacc: tak
Eq: vampire shield, bright sword, crown_armor, zaoan legs, platinum amulet, leather boots, crusader helmet
*Pieniądze jakie możesz poświęcić: 0gp
*Dodatkowe informacje: potrzebuje expowiska do lvl 60 z dobrym expem i zeby dobrze zarobic

Jedyne takie miejsce gdzie nic nie inwestujesz a zarabiasz to dark magiciany i Apprentice exp do 70k/h, kasy dużo, potki lecą więc nic nie tracisz, jak nie to z mino darashia z lootbagiem - ze skórek już sporo zarobisz. Jeśli wziąłeś task to i z bossa. No może średni czy mały camp barbarianów, nie byłem tam dawno więc Ci nie doradzę. Tyle tylko mi przychodzi do głowy.

tak wiec mam teraz lvl 51 i kupilem relic sworda + bohy.. skille 76/71 i mlvl5
expilem glownie na undead human w yalahar a kase zarabialem na malpach w port hope emotka
masz jakis pomysl co mogl bym teraz huncic? bylem na dragach i nawet jest spoko, tylko ze sa caly czas zajete.
06 sierpnia 2013 godz. 13:59:17
Ikona  #
OFF
Exp: 111
Data dołączenia: 04.07.2013

Krzychuniu Kysu
Postać: Krzychuniu Kysu
Level: 100
Osiągnięcia: 54
Liczba postów: 14
Czarowski napisał(a):
tak wiec mam teraz lvl 51 i kupilem relic sworda + bohy.. skille 76/71 i mlvl5
expilem glownie na undead human w yalahar a kase zarabialem na malpach w port hope emotka
masz jakis pomysl co mogl bym teraz huncic? bylem na dragach i nawet jest spoko, tylko ze sa caly czas zajete.

Jak są wolne mutated humany to siedź na nich, bo kaska i exp jest niezły, możesz zacząć robić taski na piraty Nargor lub Yala. Nadal możesz zarabiać na małpach czy na chor, barb camp średni, możesz też próbować duży. Możesz się przejśc na żółwie kiedyś były oblegane, teraz pewnie puste. Na mistrock jest dosyć dobry exp, cyclopolis
06 sierpnia 2013 godz. 17:11:29
Edytował kysu91
06 sierpnia 2013 godz. 17:12:15
Ikona  #
OFF
FUS RO DAH
Exp: 181
Level: 19
Data dołączenia: 14.03.2013

Mexestomir
Postać: Mexestomir
Level: 120
Osiągnięcia: 161
Serwer: Harmonia
Partnerka: Ethia Marnos
Liczba postów: 52
Siema
Lvl: 107 Mlvl:7
Skille: 93/91
Eq:Zao helmet , mpa , zao legi , draken bootsy(lub softy), mms , blade of corruption.
PACC: jest !!
Teraz expie na sea serpentach i wyrmach , robie taska na werewolvy i czasem zaglądam na nightmary w yala . Mam dostęp na prawie każde miejsce w tibi. Prosze o podpowiedz !!!
06 sierpnia 2013 godz. 17:52:08
Ikona  #
OFF
Exp: 178
Level: 19
Data dołączenia: 15.07.2013

Xo'ran
Postać: Xo'ran
Level: 303
Osiągnięcia: 292
Serwer: Celesta
Gildia: Megiddo
Liczba postów: 11
bambus002 napisał(a):
@zkibwoy

Mógłbyś podać więcej szczegółów jak expiłeś na Hive ? Która wieża, który poziom, jakim stylem, po ile biłeś mobów ? Bo z tego co piszesz to bardzo ciekawy exp/h miałeś jak na taki lvl. I czy ten exp z premium czy bez ?

Biłem The hive cała powierzchnie(koniecznie samemu trzeba być), nie zapuszczałem się na wieże ani wyższe poziomy tylko kawałki za murem. Latać jak najszybciej i bić jak najwięcej na raz- exori/exori gran/exori min ( uwaga jak np 2 crawlery+ 2 waspoidy bo moga mocno przyłożyć emotka) i dobijac ewentualnie pojedyncze z hura ot cała taktyka.
Exp dochodził momentami do 400-420k/h na premium(dużo ludzi na serwerze a ja sam na wyspie).
Walex pisał coś o tym, żebym dodał coś od siebie ale większość zostało już o rycerzu powiedziedziane tj sea serpenty(task), dle, ja polecam szczególnie te małe demonki bo jest tam dość przyjemnie a często miewam ostatnio problemy z internetem.
Od siebie jeszcze mam mała prośbę: przekierowanie lub opisanie zamku na vengoth i może Chazorai/cokolwiek z lizardami?
07 sierpnia 2013 godz. 13:59:50
Ikona  #
OFF
Exp: 157
Data dołączenia: 16.07.2013
Liczba postów: 315
@up

Dzisiaj przeglądając ss w innych tematach zauważyłem, że 160 EK tłukł SSpawny i meduzy pod quarami, może to też dobry pomysł? Czy nie bardzo? ^^

Też mi "po głowie chodziło" Vengoth.

Od siebie mogę dodać yielothax'y emotka
Miałem tam max 320k/h bez zielonej, ale całe dolne piętro sam wybijałem.
07 sierpnia 2013 godz. 14:06:41
Edytował walex
07 sierpnia 2013 godz. 14:07:32
Ikona  #
OFF
Exp: 330
Level: 26
Data dołączenia: 03.12.2009

Dziodek
Postać: Dziodek
Profesja: Druid
Level: 9
Osiągnięcia: 0
Serwer: Harmonia
Liczba postów: 45
223 lvl
104/101

Gdzie mogę poskillować solo? Użycie convice creature rune na Dark Monku ma sens, czy za szybko padnie? Może lepiej gargulce, czy też bedą padać?
07 sierpnia 2013 godz. 21:55:19
Ikona  #
OFF
Kobieciarz xD
Exp: 231
Level: 22
Data dołączenia: 23.04.2013

Babcia Jozpusta
Postać: Babcia Jozpusta
Profesja: Druid
Level: 133
Osiągnięcia: 135
Serwer: Unitera
Liczba postów: 139
lvl : 61
skile : 90/85
mlvl : 6

pacc : tak

eq:

item
item
item
item
item
item
item
item
item

*Pieniądze jakie możesz poświęcić: 10k

*Dodatkowe informacje: potrzeba mi szybkiego expa z dobrym zarobkiem, lecz niklym ryzykiem smierci - poniewaz mam najgorszy net na rynku, na którym cudem tibia chodzi w miare, lecz z duzymi dosc lagami xD
07 sierpnia 2013 godz. 22:24:03
Edytował Babcia Jozpusta
08 sierpnia 2013 godz. 12:44:30
Ikona  #
OFF
Pan Sarkazm
Exp: 925
Level: 43
Data dołączenia: 05.01.2011

Ameriov the Punisher
Level: 309
Osiągnięcia: 605
Partnerka: Dolpp
Pozycja: Tutor
Liczba postów: 624
walex napisał(a):
@up

Dzisiaj przeglądając ss w innych tematach zauważyłem, że 160 EK tłukł SSpawny i meduzy pod quarami, może to też dobry pomysł? Czy nie bardzo? ^^

Też mi "po głowie chodziło" Vengoth.

Od siebie mogę dodać yielothax'y emotka
Miałem tam max 320k/h bez zielonej, ale całe dolne piętro sam wybijałem.

Vengoth to najlepsza miejscówka dla EK 140-170 jeśli chodzi o exp/h. Na 150 robiłem tam 650-700k/h, na 180: 800k/h+, a na 220: 1,1kk/h (już więcej z tego spawna się nie da wycisnąć, bo resp nie wyrabia na dłuższą metę). Przy czym mówię o full PG style (exori/gran/min + nie zbieranie gp i creature products + nie marnowanie czasu na exure jeśli po zabiciu wszystkiego miałem yellow, tylko GHP/UHP i biegłem dalej). Przy typowym expieniu, ale nadal wykorzystywaniu exori, przeciętny 150EK powinien robić tam 550-600k/h. Są jednak dwa problemy- Vengoth jest często zabocone, a loot to loteria. Co prawda przy normalnym bieganiu ma się tam po godzinie 20-30k z samych gp, platynek i creature items, ale żeby mieć profit to jednak coś konkretnego trzeba zloocić.

Co do huntu: 2 wieże, północno-wschodnia i północno-zachodnia, razem z piwnicą i razem z Fury (150EK ze słabymi skillami może sobie ewentualnie darować DT, ale jeśli chcesz to możesz go zabijać, chociażby dla loota). Wychodzić oczywiście zawsze bossami (ale bez zabijania- strata czasu, no i female mają lepiej, male mogą wychodzić tylko jednym bossem) Północną wieże sobie odpuszczamy ze względu na spectre.

Temat chyba wyczerpany emotka
08 sierpnia 2013 godz. 03:58:02
Edytował Ameriov
08 sierpnia 2013 godz. 04:06:51
Ikona 106 K #
OFF
Exp: 271
Level: 23
Data dołączenia: 31.03.2011

Aron Sakuro
Postać: Aron Sakuro
Profesja: Paladin
Level: 50
Osiągnięcia: 3
Serwer: Lunara
Liczba postów: 48
Witam , wracam do gry i chcialbym prosić o pomoc
[konto po haku]

Level:106
Skille/magic level:80/74 m lvl-7
Pacc:NIE
Eq:Boh,P Amulet,Crown Armor,Knight Legs,Demon Shield,Crusader Helmet,Assasin Dagger(w tym momencie)
*Pieniądze jakie możesz poświęcićemotkaotów mam dosyć sporo , pozostało mi 10-15k
*Dodatkowe informacje:Chcialbym dobrze zarobić , no i w miare poexpić

PozdraWiam
08 sierpnia 2013 godz. 05:40:53
Ikona  #
OFF
Exp: 29
Level: 8
Data dołączenia: 08.08.2013
Liczba postów: 2
Cześć mam takie pytanie co do expa.Gdzie mogę expic w miarę bez wastu na 87 ek ? Gram na serwerze 2x.
Moje eq to :
-Royal Helmet , Dsm , Steel Boots , Zaoan Legs , Avenger ,
-Skille to :
Sword 86
Shielding 80 +

Dzięki za pomoc emotka
08 sierpnia 2013 godz. 16:44:19
Ikona  #
OFF
Exp: 157
Data dołączenia: 16.07.2013
Liczba postów: 315
korcin napisał(a):
Cześć mam takie pytanie co do expa.Gdzie mogę expic w miarę bez wastu na 87 ek ? Gram na serwerze 2x.
Moje eq to :
-Royal Helmet , Dsm , Steel Boots , Zaoan Legs , Avenger ,
-Skille to :
Sword 86
Shielding 80 +

Dzięki za pomoc emotka

Przede wszystkim sprzedaj avenger i kup sobie blade of corruption + mms, steel boots wymień na guardian boots, royal helmet na zaoan helmet, a dsm na mpa.

Gdzie bez waste... możesz robić task na GS lub brimstone bug.
08 sierpnia 2013 godz. 16:59:58
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 2 użytkowników: (0 zalogowanych i 2 gości)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Możesz tworzyć nowe tematy.
Wybierz forum:
O que um orc beserker falou para o outro que deixou um noob escapar??

R: KRAIORK! KRAI ORK! KRAI KOR

02:22 Melmanoo [102]: Jest panstwo idealne ?? 02:22 Jedras [136]: taa watykan 02:22 Jedras [136]: nie ma kobiet
xxx: nie rozumiem czemu jak ludzie padna i straca eq to nie graja xxx: ja jak stracil bym golden arma to dalej bym gral bo to tylko gra yyy: ;p xxx: padlem !!!!!! K(CENZURA) xxx: nie gram w te G(Cenzura)
Więcej zabawy na FunTibia.com.