Login: Zapamiętaj
Hasło:

expienie paladynem
gdzie i z czym lepiej.
Autor Wiadomość
Ikona  #
OFF
Exp: 345
Level: 26
Data dołączenia: 30.01.2010

Rayo Asvel
Postać: Rayo Asvel
Profesja: Paladin
Level: 165
Osiągnięcia: 186
Serwer: Elysia
Liczba postów: 172
Witam, nie grałem z półtora roku, a że zbliżają się wakacje to chce coś pograćemotka Posiadam 88 paladina, zamierzam kupić pacca, gdzie mogę nim expić? Zastanawiałem się nad Wyrmami w Darashi/LB, Dl w Darashii i to tyle, brak mi pomysłówemotka Oraz kolejne pytanie, z czym będzie lepiej expić? Arbalest, jakaś inna kusza, czy może jakiś łuk? jakie strzały/bolty do tego? Szczerze mówiąć nie ogarniam tych nowych łuków/kusz boltow/strzał, dlatego pytam Was.
13 czerwca 2013 godz. 12:03:54
Ikona  #
Lider Zespołu
OFF
Exp: 2012
Level: 63
Data dołączenia: 08.05.2009

Leferty
Postać: Leferty
Profesja: Elite Knight
Level: 246
Osiągnięcia: 465
Serwer: Calmera
Gildia: Polanie
Liczba postów: 1822
Zapraszam do kopalni wiedzy, jaką jest temat Gdzie expić, jak skillowac? paladin.
13 czerwca 2013 godz. 12:13:03
Wszystkie czasy podawane są w CET.

Aktualnie temat czyta 1 użytkownik: (0 zalogowanych i 1 gość)
Ikona
[ Administrator ] [ Lider Zespołu ] [ Moderator ] [ Redaktor ] [ Edytor ] [ Grafik ] [ Stażysta ] [ Senator ] [ Vip ] [ Użytkownik ] [ Zbanowany ]
Uprawnienia:
Możesz czytać.
Możesz tworzyć nowe tematy.
Wybierz forum:
23:01 Dark Sakuraa [34]: druid ta la perto do deserto ja so falta o item pra quest (druid is near desert already only the item for the quest is missing) 23:01 Dezork [20]: é apple (it's an apple) 23:02 Dark Sakuraa [34]: oq e isso? (what's that?)
Hapex: I remember shortly after the launch of the Liberty Bay update I was minding my own business in the protection zone on the boat next to Sebastian on Meriana (this was on another character/server). Anyway, I got approached by some high-level who was clearly in a great hurry, who started to greet me with 'hi' several times. So I replied as I usually do, in polite friendly terms with punctuation and capital letters. So he kept on with 'task', 'quest' and so I quietly acquiesced to his demands and told him to get me a pear from an evil dwarven geomancer who had been last seen in the triangle tower. To my utter surprise, off he went. Thinking to myself now, 'is it really possible to be that unobservant?'. Well, I got my final answer as he returned with a pear - and since I obviously couldn't teleport things into his backpack I dropped 5 platinum coins on the ground beside him. It was only fair since he (maybe) ran all the way across the map to get me a pear. Definitely one of the strangest things that ever happened to me since I started in 2004.
21:11 Wladek pogromca harmonii [264]: Jak babcia zapytala mnie sie co znaczy 'owned' to powiedzialem jej, ze owned to byl wtedy kiedy zobaczyla Jaruzelskiego zamiast teleranka
Więcej zabawy na FunTibia.com.