20 lat Tibii

Czas na świętowanie...

Urodziny: wydarzenia i aktywności

 Wszystkiego najlepszego Tibia!

obrazekTibijczycy,

Udało się! 20 lat Tibii! CipSoft jest bardzo podekscytowany i wdzięczny za czas spędzony z graczami.

Tibia przeszła długą drogę od momentu Alpha 1.0 wprowadzonej 7 stycznia 1997 roku. Albe zalogował się do gry trzy dni później jako pierwszy Tibijczyk i od tego momentu weszło miliony osób do tego średniowiecznego świata i stało się jej częścią.

Pora uczcić 20-stą rocznicę Tibii, w wyjątkowy i niezapomniany sposób dla wszystkich!

Oto krótki przegląd uroczystości, jakie czekają w najbliższych tygodniach: 

 05.01 - 31.01

Nie ma urodzin bez Piñata!

obrazekOdwiedź Thais i poczuj klimat urodzin idąc wzdłuż ulic.

Zaleca się, aby zatrzymać się w gildii czarnoksiężników. Kto by pomyślał, że Muriel podjął robótki ręczne z tej okazji? Zbieranie starych szmat z cyklopów, wilków, trolli i niedźwiedzi i szycie Piñata na specjalnie przygotowanym do tego stole. Jak tylko wystarczająca ilość materiału zostanie dostarczona, przez godzinę smocza Piñata pojawi się w kilku miejscach dookoła Thais. Broń w dłoń i do dzieła po swoje słodkości. Ferumbras' candy hat i chocolatey dragon scale legs są smakowite ale są zbyt piękne aby je zjeść, prawda?

Podczas imprezowej atmosfery, punkty doświadczenia wzrosną o 15%. Kiedy impreza się skończy musisz wrócić i uszyć raz jeszcze smoka u Muriela, aby cieszyć się kolejną rundą.

07.01 - 31.01

 Zabawa na Vigintia, a stare dobre czasy na Nostalgia!

obrazek

Odwiedź Kndrę w południowo-zachodniej części Thais, w pobliżu Open-Air Theatre, zabierze Cię chętnie do Vigintia, idealnej wyspy do świętowania. Jest to warte przygody, ponieważ można uzyskać również dostęp do Nostalgii. Na mapie oznaczone są ciekawostki, zatem ruszamy!

obrazek
Po przybyciu na brzeg Vigintii (1), udaj się prosto do Vigintiusa (2), aby dowiedzieć się, co wyspa ma do zaoferowania oraz posłuchaj jego wspomnień z przeszłości.obrazek Jeśli jesteś gotowy do działania, zapytaj Vigintiusa o grę. Poświęć kilka kroków na północ i spróbuj szczęścia w zbijaniu puszek (3). Celuj dokładnie, kliknij w odpowiednim momencie i zobacz ile puszek udało Ci się strącić. Porozmawiaj później z Vigintiusem o nagrodzie. Skusisz się na rocznicowy puchar, a może raczej fantazyjny retro kostium? Jeśli masz zamiar cofnąć się w czasie, wypada założyć stary strój aby udać się do następnego miejsca. Na wschodnim brzegu Vigintia, gdzie długi most (4) prowadzi nad wodą. obrazek

Wybierz się w podróż po wspomnieniach podczas wizyty w Nostalgii. Ta wyspa to hołd dla przeszłości, powrót do wcześniejszych czasów Tibii. Ciesz się wspomnieniami, które pojawiają się podczas zwiedzania wyspy, cały czas trzymając serce w nostalgicznym nastroju. Jeśli chcesz sprawdzić swoje umiejętności, warto zatrzymać się w bardzo szczególnym miejscu PvE, gdzie znajduję się replika klasycznego mostu krasnoludów (5)obrazekWalcz z hordami jednej z najgroźniejszych i ukochanych istot z przeszłości. Niektóre z nich uwielbiają zaczepiać, więc zachowaj szczególną uwagę! Po ciężkiej walce, zrelaksuj się i odetchnij powietrzem bogatym w historię i kulturę, wędruj po nostalgicznej wystawie (6).

obrazekKontynuujac wycieczkę, odwiedź stary statek, który znajduje się w południowej zatoce, a następnie wyrusz w kierunku Tibia Spirit Peninsula (7). Omiń młyn wodny i przywitaj na swojej drodze świnia, osy, pającki, wilki oraz pluskwy w starej graficznej odsłonie. Czujesz odwagę? Glęboko w trzewiach ziemi, ohydny stwór z wieloma parami oczu się czai. Jeśli obleciał Cię strach, wycofaj sie i udaj na cmentarz (8) w północnej części Nostalgii. To miejsce nie jest tak straszne jak może się wydawać. Niektóre nagrobki mogą nawet dostarczyć cennych informacji... 

Gdy zapokoiłeś swój nostalgiczny głód, wróc do Vigintia. Weź orzeżwiającą kąpie na północnej plaży (9) przed wyruszeniem w kierunku zachodnim do Lory (10), która ma małą niespodziankę dla Ciebie w zależności od wieku postaci. Zbliż się do południowej plaży Vigintii, raju dla poszukiwaczy skarbów. 

obrazek

Zapytaj Vigintiusa o dostęp i kup od niego łopatę jeśli nie masz pod ręką. Jak najszybciej udaj się do strefy skarbów (11) i masz 90 sekund, aby wykopać skarb Kto wie, jakie skarby zakopane są przez piaski czasu, zapomniane i zardzewiałe? Cokolwiek odkryjesz, nie może być to tak błyszczące jak kiedy, ale nadal będzie tworzyć ładną dekoracje domku.

Nigdy nie zapomnisz swojego pierwszego smoka! 

obrazekPlotka głosi, że nowe wskazówki na temat pierwszego smoka, który miał bezpośredni kontakt z ludźmi, synem Garsharaka, musi wyjść na jaw. Jako, że jest gadułą, Vigintius może wiedzieć coś więcej na ten temat, więc upewnij się, że wycisnąłeś każdą jedna informację.

Wyrusz w pełną przygód podróż po ziemiach Tibii i poszukaj śladów pierwszego smoka i jego potomków, przodków smoków, jakie znamy.

Czy będziesz w stanie odkryć ich kryjówkę? I co ważniejsze, czy masz to, czego potrzeba, aby sprostać tym legendarnym stworzeniom? Dowiedz się, czy jest więcej opowieści o innych, czy kiedyś wpadli w szpony pierwszego smoka.

obrazek

Możemy prosić do tańca ze stali i magii?

Pamiętasz członków CipSoftu, którzy pojawiali się podczas uroczystości 15-lecia Tibii? Niektórzy z nich powrócili do gry, aby zmierzyć się w walce. Pokaż im siłę Tibijczyka i złap w dłoń plecak z okazji 20-lecia. Nie zapomnij również o torcie.

obrazekRozgrzej Delany w pobliżu chłodnego miasta Svargrond, sprawdź siłę Bolfirma i Siramala w Stonehome, zachowaj rozum w obliczu Lioneta głęboko na Fiehonja, narysuj Vengoth i Outlaw Camp czerwone tak jak nauczyłeś Penciljack i Lyxoph sztuk walki i nie zapomnij, aby zemścić się na Mirade i Rejana w Orc Fortress, dla tych wszystkich poległych dusz, które zostały zabite przez nalot CM podczas 15-tych obchodów. Jeśli jesteś w nastroju do opowieści, odwidź enigmatycznego Knighrmare'a w celi wiezienia w Thais lub dołącz do Solkrina na filiżankę herbaty w Venore, na bagnach trolli.

 Różne
 • Oprócz uroczystości w grze, wkrótce rozpocznie się specjalny konkurs, w którym będzie szansa na wygranie legendarnego przedmiotu: 20-stu Shield of Honour do zgarnięcia! Więcej szczegółów na temat uczestnictwa i nagród zostaną opublikowane w następnym tygodniu!
 • Jeszcze w tym miesiącu, 20x 2 miesiące premium zostanie rozlosowanych wśród najlepszych odpowiadających podczas sond.
 • Kilka produktów Store będzie dostępnych z rabatem 20% w styczniu.

 Ta wspaniała podróż rozpoczęła się 20 lat temu, kontynuujmy tę wspaniałą podróż Tibijczycy!

CipSoft  dziękuje za stworzenie tak wspaniałej społeczności Tibijskiej.

obrazek

NIECH ŻYJE TIBIA!

Archiwum artykułów:
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Witam i Zapraszam | Tibia Damora / Pyra
  SHOUTBOX