Vampire Lords - spawny
Dla chcących skończyć Vampire Hunter Quest, bądź po prostu trochę zarobić sprzedając item Vampire Lord Tokeny, przyszykowałem krótki opis spawnów czerech bossów z których tokeny lecą. Każdy walczy trochę inaczej, i każdy po śmierci gubi jeden wampirzy żeton. Każdy z wampirzych lordów pojawia się średnio 2-3 razy w miesiącu.

monster


- Arachir The Ancient One -

Arachir pojawia się na końcu sławnego Vampire Hell, drogę do niego możemy ułatwić sobie czarem niewidzialności, skutecznie mylącym np Demoniczne Szkielety monster i Duchy monster, na ostatniej prostej spotkamy sporo wampirów monster, on sam zaś przywoła dwa liche monster.
Warto też wiedzieć, że dość często znika, i ucieka gdy jego pasek zdrowia będzie bliski zera.
obrazek- Diblis The Fair -

Diblis chowa się pod wyspą piratów - Nargor. By mieć tam dostęp musimy mieć skończone misje Eleonore, Meriana i rozpoczęte misje Raymonda Strikera (to jego zezwolenie jest wymagane, by Sebastian mógł nas zabrać do Nargor).
Jeżeli posiadamy te dostępy, droga trudna nie jest. Sama Diblis za to jest dość złośliwa, do pomocy przywołuje kilka banshee monster, i będzie od nas uciekał już przy żółtym pasku zdrowia.
obrazek- Sir Valorcrest -

Sir V jest chyba najbardziej pechowym z wampirów, miejsce które nawiedza znajduje się zaraz przy "autostradzie", którą wojownicy z Edron bardzo często wędrują, a Sir V jest często zabijany "przy okazji".
Pojawia się w otoczeniu dużej ilości wampirów monster, sam przywołuje też 4 sztuki, walczy do śmierci - nie ucieka przy małej ilości życia.
obrazek- Zevelon Duskbringer -

Zevelon pojawia się w Hellgate, do którego strącani są skazańcy z Ab'dendriel. By do niego się dostać możemy potrzebować klucza 3012 item, można go kupić za 5000 złota od Elathriel.
Zevelon przywołuje do trzech wampirów monster, znika, i będzie od nas uciekać gdy jego pasek życia zmieni kolor na czerwony.
obrazek


Owocnych polowań! ; )
Komentarze można zamieszczać w specjalnie do tego przygotowanym temacie na forum.
Autor: Leferty.
Bosses Bosses Maps Maps LootSeller LootSeller DressUp DressUp Outfiter Outfiter Decorator Decorator Monster respawn Monster respawn LogAnalyzer LogAnalyzer Guilds-Online Guilds-Online Loterie Loterie Calc Calc
Promoted Fansite
  Witaj
  Nie jesteś zalogowany.

  Zarejestruj się
  Zapomniałeś hasła?
  Reklama
  Crowny Cro
  Tibia Pyra Nowy Server Retro PVP !
  SHOUTBOX